پیاز های لیلیــوم

 

 

 

 

          این هم پیاز های لیلیوم های رنگی :

          اىن لیلیوم سفید که به لیلیوم رگال مشهور است عطر فوق العاده قوی و مطبوعی دارد و پایداری شاخه بریده گل هم در داخل آب هم زیاد است :

 

          تصویر پیاز لیلیوم سفید ایرانی :

 

برایتان زیبایی های مادی و معنوی آرزو میکنم !

/ 15 نظر / 60 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نیکی

خیلی زیبا هستند. کاش من هم داشتم!!!!

زری

سلام جناب آقای جاودانی خیلی خیلی زیبا هستند من با دیدنشون اشک تو چشمم جمع شد.منم که حساس[هیپنوتیزم]

مجتبی شیرازی

سلام آقای جاودانی خودتان هم مثل گلها زیبا هستید ولی عمرتان مثل گل نباشد [لبخند] و همیشه سلامت و شاد باشید

شهاب

جالبه پیامهای من رو پاک میکنید و بعد دم از بی منت بودن ادعاتون میزنید.

سعيد

سلام وقت بخير چگونه ميتوانم ژياز اين گل را تهيه نمايم؟

شهاب

آقای جاودانی من براتون احترام قائلم و منطق هم دارم سوالم اینه که چرا یه سری گل کمیاب باید دست یه سری افراد باشه؟ چرا همه نباید از این موهبت الهی بهره مند باشن؟ من چیزی ندارم وگرنه بی منت دریغ میکردم، اما شما همیشه با به نمایش گذاشتن عکس گلهاتون استفاده از الفاظ گل کمیاب و نایاب و بهتر و قشنگتر اونا رو توصیف میکنید! برای شروع از خودتون شروع کنید.

مهتاب

واااااااای خیلی خوشگلن حسودیم شد [نگران]

محمد صادق باقری

سلام اقای جاودانی لیلیوم های بسیار زیبایی دارید . لیلیوم های اخری که با نام لیلیوم ایرانی دارید لیلیوم رگال هستند گونه ای از لیلیوم که از چین سالها پیش وارد شده اند . سالم و تندرست باشید

ستاره

سلام.گلهاتون زیبا هستند.ولی چرا خودتون تکثیرشون نمیکنید یا پیازشو در اختیار کسایی که علاقه به گسترشش دارند نمیزارین!!! یعنی 10 ساله یه لیلیوم رو دارید و گسترش پیدا نکرده!

مهسا

سلام آقای جاودانی . لیلیوم های بسیار زیبایی دارید واقعا لذت بردم از تماشاشون . ازتون خاهشی داشتم . اگر میشه بفرمایید پیازهای لیلیومتون رو در طی سال چطور نگهداری میکنید . من امسال برای اولین بار پیاز لیلیوم خریدم و تجربه ای ندارم . دلم نمیخاد از دستشون بدم عاشق این گل هستم. با تشکر فراوان [گل]