معرفی کتاب : و کوهستان به طنین آمد

این کتاب سومین اثر آقای خالد حسینی یک پزشک افغانی_آمریکایی هست. در پست های قبلی کتاب بادبادک باز و هزاران خورشید تابان از ایشان را معرفی کرده ام ولی بنظر من این کتاب از آن دوتای قبلی خیلی بهتر هست. داستان به شکل منظم در بخش های متفاوت کتاب جریان دارد و من هر بخشی را شروع میکنم حس میکنم در یک مسابقه دو نفس گیری هستم و وقتی تمام می شود تا چند ساعت در بهت و گیجی به سر می برم. البته من کلا آدمی هستم که زیاد تحت تاثیر کتاب ، موسیقی ، شعر و ترانه قرار میگیرم و همیشه از همه اشان جز کتاب بخاطر همین مساله دوری کرده ام.

این کتاب را اردیبهشت امسال به عنوان هدیه تولدم از برادر بزرگم هدیه گرفتم و متاسفانه تا همین اواخر فرصت مطالعه آن را نداشتم . این کتاب 487 صفحه دارد و من الان در اواسط کتابم و چون خیلی از مطالعه آن لذت بردم گفتم چرا زودتر این کتاب را به شما معرفی نکنم؟

دوستان عزیز اگر کسی این کتاب را مطالعه کرده با قصد مطالعه آن را دارد لطفا تجربه و دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارد. ممنون

عنوان کتاب : و کوهستان به طنین آمد.

نویسنده : خالد حسینی

مترجم : نسترن ظهیری

انتشارات ققنوس - 1392

قیمت : 26000 تومان

 

/ 8 نظر / 105 بازدید
مرتضی

سلام من هر سه کتاب نام برده رو خوندم ولی به نظرم کتاب بادبادک باز یه چیزه دیگه است.[لبخند][گل]

علی

قیمتش خیلی زیاده الان کتاب خوندن دیگه برای پولدارا هست نه کسی که ماهی 500 تومن حقوقشه و کلی قسط و مخارج داره.

سارا

بادبادک باز که قشنگه. حتما اینم قشنگه دیگه... علی آقا اینجوریام نیست... کافیه یه چیز واسه آدم مهم باشه. پولشو از زیر سنگم شده پیدا میکنه.

فرشته

[گل]

حمید

سلام خانم مهندس عصر بخیر .باور کنید اگه همه مثل شما یه کتاب رو تبلیغ کنن اون کتاب تو کشور نایاب میشه [دست] اگه قیمتش به ریال (26000) می بود بدون شک میخریدمش ولی چون به تومنه یه نفر باید اونو به من هدیه کنه و اون یه نفر هم کسیه که خودش اونو هدیه گرقته [خجالت] البته بعد از اینکه خوندش [خنده] سربلند باشید.

زینب حیدری پور

سلام.خیلی کتاب تاثیر گذاری هست.در مورد یه خواهر و برادر هست که مادرشون رو از دست دادن.

سارا

ما از دسته اولیم

مهدیه

[قلب][قلب]فقط همین