خرید خاکبرگ

گفتم تا فرصتی هست تو این چند روز تعطیلات کمی به گل و گلدان ها برسم که یک ماه دیگه هوا گرم میشه و نمیشه کاری کرد ، رفتم خاکبرگ بخرم دیدم ووووووووو قیمتها خیلی بالا رفته.من تابستان پارسال کلی گلدان و خاکبرگ خریده بودم برای همین قیمت های جدید رو نداشتم.

رو هر بسته خاکبرگ سایز بزرگ 1000 تومان رفته بود خدا رحم کنه به گلدان خالی که البته من گلدان قیمت نکردم چون حالا حالا دارم اما واقعا قیمتا اونم برای محصولاتی که تولید داخل هست خیلی گرونه.

فعلا بودجه محدود بود و به خرید چهار بسته خاکبرگ بسنده کردم نیشخند بسته ایی 3000 تومان که البته من چندتا گلدان جدید گل هم خریدم که به مرور معرفی میکنم و از قیمتهای داغ گلهای آپارتمانی هم میگم چشم

این بسته های خاکبرگ پی تی ران چیز خوبی بود ، کیفیت خوبی داشت.

 

/ 7 نظر / 18 بازدید
ابوالفضل محدثی

این دونه های سفید توی خاکبرگ پرلایته؟؟؟ من هم از این خاکبرگ استفاده کردم. چیز خوبیه ولی قبلا یه بار خاکبرگ خریده بودیم بدرد هیچ نمی خورد. تیکه های چوب برش خورده که توش دیدم متوجه شدم خیلی خاک اره مخلوتش کردن و خاک زهکشش خراب شده.

نوید صالحی

من هم از این مارک خاکبرگ استفاده میکنم اینجا 3500 تومانه چیز خوبیه ولی تخلخلش کمه برای دیفن باخیا که خاک سبک میخواد با پوکه صنعتی قاطی میکنم. راستی : در کل خاکبرگ با کمپوست تفاوت دارن یا یکی اند؟

علی قربانیان

از قیمته کاکتوسم بگین مامی لاریا قیمت کردم از 10000 تومن به بالا البته گلداراش بی گل هاشم از 5000 به بالا به نظرم خیلی گرونه نه؟

حمید رضا

با سلام همین خاک برگی که خریدین رو تو شهر شیراز با قیمت 2000 تومان میشه تهیه کرد که اینجا دوبرار میفروشن

امیر

با درود اگه امکانش هست یه توضیحی در مورد فرایند تولید کمپوست و خاک برگ بفرمائید ممنون میشم ، راستی آیا برای تخلخل بهتر خاک میشه از برگهای خشک شده و خرد شده استفاده کنیم ، منظورم این هست که پس از رسیدن آب به این برگهای خشک و پوسیده شدن آنها ، ضرری برای ریشه گیاه دارد یا خیر با سپاس فراوان

رادمهر

سلام....منم خاک برگ پی تی ران خریدم.....کیفیت عالی ای داشته به بقیه هم پیشنهاد میکنم......باغ هاتون سرسبز

reza

واقعا زحمت کشیدین بشما خسته نباشید می گم وشمارا با عنوان گل وگیاه لینک کردم