هنرمند مردمی و هنرمند . . .

          من یکبار دیگر از همه هموطنان عزیز ، از هر قشر و طبقه و از جای جای کشور بخاطر محبت و مهربانی هایشان تشکر میکنم ولی یک مطلب را خواستم بگویم که در دلم نماند ! .

          در روز های گذشته از دولتی و مردمی اشخاص زیادی آمدند از جمله هنرمندان مردمی سینمای کشور خیلی هایشان آمدند و یا پیام دادند و کمک فرستادند که دست همه شان درد نکند از جمله کسانیکه آمدند : پرویز پرستویی - رضا کیانیان - رویا تیموریان - کمال تبریزی و . . . خلاصه خیلی بودند .

          حرف زیاد داشتند از هموطنان رنج کشیده و احیانا مردم بی تفاوت ! و هنرمندانی که از این مملکت و از این مردم تنها پول و شهرت می خواهند ! که خدا خیرشان بدهد و این مردم هم نیازی به کمک آنها ندارند !

          پرویز پرستویی در حالیکه شدیدا دلش بدرد آمده بود میگفت که بعضی ها موقع آمدن من ، نه تنها خودشان نیامدند بلکه میگفتند که فلانی تو عمق فاجعه را از کجا میدانی ؟ شاید دارند بزرگنمایی میکنند !!

          و این پرویز پرستویی است که انگار آمده تا به خانواده خود سری بزند ! همان پرویز پرستویی که با بازی گیرایش من و شما را ساعت ها مقابل شیشه بی جان تلویزیون نشانده است حالا آمده تا بینندگان خودش را ببینــد ! :

          رضا کیانیان هنرمند با ارزش سینمای در حالیکه بعض بشدت گلویش را می فشرد گفت من رضا کیانیان هستم ! ولی این نام و این آبرو و اعتبار را شما مردم به من داده اید والا من یک فرد کاملا معمولی هستم و حالا آمده ام دینم را ادا کنم و این آبرو و اعتبار را که به من داده اید به خودتان بر گردانم ! من بهر نحوی که شده برایتان کمک جمع میکنم و حتی اگر لازم باشد من رضا کیانیان در میدان آزادی تهران می ایستم و گدایی میکنم تا کمک های لازم به زلزله آذربایجان را جمع کنم !!!

          البته لازم به ذکر است که بیاری خداوند و بلطف ملت قرمان و مهربان ایران کمک خوبی رسیده است .

 

و به امید خداوند زندگی جدید شروع شده است . . .

خلاصه هرکسی ارزش خودش را خودش تعیین میکند و خداوند بصیر و علیم است .

/ 11 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مجتبی شیرازی به فاطمه خانوم

فاطمه خانوم شما دیگه امسال خوب اطلاعات و تجربیات جمع کنید و انشالاه سال دیگر به موقع بکارید تا محصول به میوه برسه و مشکلی پیش نیاد ولی حالا دیگه دور شده [نیشخند] ( آیکون انرژی منفی دادن ) [شوخی]

زهرا فرشید

[گل][گل][گل]

مجتبی شیرازی

خانوم مهندس حیدری پور نه ما با این زودی که نشدیم کشاورز تا کشاورز شدن ما کلی راه مونده آدم هر چی اطلاعات کسب کنه هنوز کم هست موافقم شاید رقمش و خاکش فرق کنه و به میوه برسه خدا روچه دیدی [تایید] بر فرض ما بذرگوجه فرنگی که کاشتیم دنیای گوجه داد یک کشاورز امده بود اینجا میگفت تا حالا همچین گوجه فرنگی ندیدم به این زیادی گوجه بده البته بذر گوجه فرنگی ها هم در یک کپسول نارنجی رنگ کارخانه گذاشته واصلا بذر گوجه مشخص نیست فقط یه گلوله نارنجی کمی بزرگتر از بذر تربچه

فاطمه

سلام بم انرژی منفی ندین !!! کوچولوهام از صبح تا حالا کلی رشد کردن به خدا !! از فلفلام جلو میزنن احتمالا !!!!!! ولی واقعا یه عالمه اطلاعات کسب کردم . ممنون ازتون .شنهای لب ساحل خوبه ؟

فاطمه

سلام . نه زینب جان من نبودم . یه چیزی اگه سرد شد بذارم تو گلخونه خوبه ؟ یه سوال کلاس اولی : من میگم شن ریزه مثله ساعت شنی و طوفان شن ابجیام میگن اون ماسه است که ریزه !! شن درشته ! قاطی کردم [سوال]حالا کدوم شنه !!!!؟؟؟

فاطمه

اهان یه سوال دیگه . ما یه سری برگ توت خشک شده داریم . پاشون بریزم خوبه ؟ و یه سوال دیگه !! کود نیاز نداره ؟ ما از این کودا که انگار دونه های چوب پنبه سفید توش هست داریم و من پاشون ریختم خوبه ؟

فاطمه

راستی دوستان تو خونه نمیشه کود مناسب گوجه و فلفل درست کرد ؟ من برگ توت کاج سرو گیاه برگ گندمی مارچوبه تزیینی یاس حسن یوسف رز قرمز و سفید و صورتی شمشاد انار تزیینی پیچک و چند تا دیگه گلدون دارم که اسماشونو نمیدونم . ساقه خشک شده ریحان و نعناع و توت فرنگی و .... میتونم بگیرم از کسی . اینا رو خشک کنم به درد کوچولوهام میخوره ؟؟؟؟؟؟؟

فاطمه

ممنون یه دنیا[لبخند][گل][گل][گل]

فاطمه

واسشون تامین فسفرم میکنه تفاله چای ؟ تفاله شیرین بیان و گزنه و مرزنجوشم دارم اونام خوبه ؟ دوستتون دارم مرسی

فاطمه

سلام مجدد . یه سوال اساسی : گلدونا باید مستقیم تو نور باشن یا تو سایه ؟ دمای سایه اینجا ساعت 3 39 و دما در نور 45 درجه هست . راستی برگ های خشک توت فایدش مرطوب نگهداشتن خاکه فقط ؟ یا تو دما هم اثر داره ؟