میوه کاکتوس اپونتیا

اپونیتا را در اغلب شهرهای ایران می توان دید که بسیار بزگ و شاخه شاخه می شوند. گل های زرد بسیار درخشان و زیبایی دارند و در نهایت میوه های درشت و ترش مزه ایی تولید می کنند.

من بارها از این میوه خوردم.البته باید یگم که خیلی باید دقت کنید و اول با پارچه ضخیمی ، میوه را بعد از جدا کردن از گیاه ف در پارچه بمالید تا خارهای ریز روی میوه که زیاد دیده نمی شوند جدا شوند.بعد میوه را باز کنید و محتویات داخلش که صورتی رنگ با هسته های مشکی با طعم ترش هست را نوش جان کنید.

این چندتا عکس را ادمین سایت پر بار میناب تکنیک گرفته اند و در سایت خودشان قرار داده اند. من تو آرشیو عکسها میگردم اگر عکس بیشتری داشتم با اطلاعات بیشتر تقدیم می کنم.

 

 

 

 

/ 36 نظر / 157 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مجتبی

اگر اهل چت کردم بودم ایمیل داشتم [نیشخند][زبان]

مجتبی

زهرا خانوم قبلا هم این مشکل هم داشتید که من لینک میگذاشتم اذیت بشید [متفکر]

مجتبی

شاید باور نکنید ولی من حتی موبایل هم ندارم چون اصلا لازمم نمیشه من از هفت دولت آزاد هستم [نیشخند][عینک]

مجتبی به جناب جاودانی

سلام جناب جاودانی این جوری که فکر میکنید نیست جریان از این قرار است که من چون موبایل ندارم ولی دوربین لازم دارم خب حالا رفتم یک موبایل که دوربین خوبی داره خریدم واسه بابام من از دوربینش استفاده میکنم بابام هم که از گوشی برای تماس گرفتن استفاده میکنه حالا چرا نرفتم فقط یک دوربین بخرم حالا چرا گوشی [نیشخند] به دلیل اینکه دوربین موبایل گوشی همیشه در دسترس است (من و بابام در یک جا کار میکنیم و همیشه تو دسترسم دوربین هست ) ولی یک دوربین را نمیتوانسم همیشه با خودم حمل کنم با یک تیر دو نشان [چشمک][نیشخند]

مجتبی

حالا که بادوستان به این خوبی و همیشگی بیشتر آشنا میشم بذارید سنم هم بگم تا بیشتر همدیگر را بشناسیم [چشمک] 24 سالمه

مجتبی

ممنون زهرا خانوم شما لطف دارید [قلب]

مجتبی

آقای جاودانی من مثل شما عکاس نیستم فقط گه گاهی میشم عکاس شما هم موفق باشید [قلب]

مجتبی

انشااله [گل]

فرشته

من این گونه اپونتیا رو دارم خیلی هم بزرگه .چند ساله است. ولی تا الان یک گل یا میوه هم نداده چرا؟

حسین زمانی

سلام کاکتوس های شما بسیار زیباست! من اکثر ککتوس هایی که شما داری منم دارم اگه میش توانید در وبلاگ من کامنت بگذارید تا بتونید بیشتر با وبلاگ من آشنا بشین. ه شما امشب به وبلاگ من هم بیاید اگه بیاید خوشحال می شویم.راستی شما میتوانید کاکتوس مورد نظر خودتو نو خریداری کنید .