چنـد تصویــر از پرنده آلباتــروس یا مرغ ماهی خوار و شکار ماهــی !

          تصویر زیر را توجه فرمایید ، در تفرجگاه شاهگلی تبریز تعدادی قایق جهت تفریح گردشگران راه انداخته اند که بشکل ( قو ) ساخته شده اند و ظاهرا این مرغ ماهی خوار هم روی پروژکتور نشسته و ادای آنهارا در می آورد ! چون خود را کاملا بشکل آنها در آورده است ! ببینید :

 

          می خواهید بدانید که چطور شکار میکند ؟

          خیلی راحت ! این جناب آلباتروس را ببینید :

          بله از آن بالای ساختمان ایل گلی می بیند که من دوربین بدست منتظر گرفتن تصویرم ! فورا چرخی می زند و به سمت من می آید و نمی خواهد مرا بیشتر منتظر بگذارد ! :

          به این ترتیب پایین می آید و بدون اینکــه ترسی داشته باشد و یا از من خجــالت بکشد ! یک راست شیرجه می زند روی ماهی قرمــز خوشگــل و نگــون بخت . . .

 

 

          حالا ماهی قرمز اسیر در منقار پرنده و . . . بقیه قضایا را خودتان نگاه کنید ! :

 

 

 

 

 

 

          . . . و  رفت تا برود . . .

        البته دوستان فنی ، با عرض پوزش از اینکه کیفیت این تصاویر تا حدودی نسبت به سایر تصویر هایمان پایین بود و علتش این است که وقتی دوربین جدیدم را خریدم در همان روز اول و بدون اینکه بر دوربین مسلط شوم این صحنه ها برایم پیش آمد و من شکارشان کردم ولی آرزو داشتم کیفیتشان بهتر از این بود .

         خوب دوستان مهربان - خسته نباشید و اگر خسته تان کردم چایی داغ آماده است بفرماییـــد ! :

 

شب و روزتان بر وفق مرادتان باد .

/ 3 نظر / 46 بازدید
مجتبی شیرازی

سلام آقای جاودانی واقعا عکسهای زیبا -هنری و به موقع گرفتید خسته نباشید [قلب]

غلامرضا

خداییش همه عکس ها یه طرف اون چایی ها یه طرف همشون عالی هستن خوش به حالتون حال میکنید دیگه ما تو تهران اسیر دود و دم و کار و اداره و اموزش شما اونجا تو هوایی مطبوع .... التماس دعا

محمدرضا

درود به ذوق و احساستان