پایگاه ملی داده های علوم زمین کشور ویژه کودکان و نوجوانان

الان اتفاقی به این سایت برخوردم دلم نیومد معرفیش نکنم.بسیار مفید و کارآمد است.

پایگاه ملی داده های علوم زمین کشور

 

 

 

بخش های بسیار جالب و جذابی داره و برای هر فرد بر اساس نیازش میتونه کمک زیادی کنه و اطلاعات خوبی بده خصوصا از در خانه کودک دارید و برای کمک در درساش و یا جواب دادن به سوالات بی پایانش نیاز به یک مرجع خوب و مطمئن دارید من این سایت را معرفی میکنم.

کافیه در صفحه اصلی وارد بخش کودکان شوید . با یک انیمشن بسیار زیبا هفت مبحث مهم انرژی ، چرخه آب ، ستاره شناسی ، زمین ، زمین شناسی ، آتشفشان و زلزله را نشان میدهد و شما با کلیک بر روی هر کدام به دریایی از اطلاعات که به زبان ساده بیان شده میرسید.

 

 

مباحث برای دبستای ها و راهنمایی ها و دبیرستای ها به تفکیک بیان شده است.

من وارد بخش انرژی میشم که شامل قسمتهای زیادی هست که بسیار جذاب هستند مثلا مفاهیم را به زیبایی توضیح میده و بعد بخش پرسش و پاسخ هست حتی بخض جاخالی ها را هم جداگانه داره یا مثلا برای درک بهتر شکلها را جداگاه گذاشته و بخش رنگ آمیزی را برایش طراحی کرده...

 

 

فکر کنم اگر خودتون برید و چرخی در این سایت بزنید بسیار مفیدتر خواهد بود و حتما خودتون مشتریش میشید.

/ 11 نظر / 36 بازدید
نمایش نظرات قبلی
صدیقه

سلام خانم مهندس ممنون بابت مطالب خوب مفیدتون .یه بار درباره تعویض خاک آلوئه ورا پرسیده بودم گفته بودید خاک باغچه .ما باغچه نداریم.چه چیزهایی مخلوط کنم بشه خاک باغچه؟راستی عکسهایی که میگذاریداز باغچه خونه خودتونه؟مگر باغچه تون چقدر بزرگه؟میشه یه عکس از حیاط خونتون بزارید؟البته ببخشیدا[خجالت] اگه خودتون دوس داشتین.آخه من میمیرم برا یه حیاط باغچه دار پر دارودرخت.[رویا]آرزوی کودکیم که هنوز برآورده نشده [افسوس]

فائزه

سلام.من خیلی گشتم تا مطلبی در باره گیاه فتونیا لی دارم گلدون من چند تا شاخه داشت که حالا بعد از یک سال فقط یک شاخش باقی مونده که دیگه شاداب نیست می تونید کمکم کنید؟

گلناز

امشب عکس تبلیغ شرکت پپسی را در ماه ببینید!!!!

گلناز

http://forum.special.ir/showthread.php?p=333230

فرید از بندر

سلام خانم فرشید از انبه مطلب بذارین دیگه فصلشه دیگه

حسین جاودانی

باز هم تاریخ تکرار شد البته کلاهبرداری تجاری ! قبل از انقلاب که هنوز اینترنت و تلویزیون به این شکل نبود یک آمریکایی توی یک مجله آگهی داد که من راز ثروتمند شدن آسان را کشف کرده ام کسانیکه مایل به دریافت این اطلاعات هستند یک قطعه تمبر باطل نشده بارزش یک دلار برای من بفرستند تا از طریق پست کشف خودم را برایشان بفرستم ! و مثل امروز صد ها هزار نفر این مطلب را باور کردند و تمبر یک دلاری برای آن عالیجناب فرستادند ! و بعد از یک ماه آگهی دیگری در همان مجله بچاپ رسید که دوستان عزیز ! راه ثروتمند شدن من همین تمبر های ارسالی شما بود که مرا حسابی ثروتمند کرد ! شما هم فکری بحال خودتان بکنید !! حالا هم مسئله ماه باعث شد چندین ماه بطور رایگان برای شرکت مورد نظر تبلیغ بسیار وسیع و رایگان انجام شود و بعدش . . .!

آرتا

حق با شماست آقای جاودانی.این فقط یه کلک تبلیغاتی بود که بتونند بیشتر سر زبونها بیفتند به خصوص بازار خاورمیانه رو بیشتر جذب کنند. تا حالا چندین شرکت دیگه هم از این روش در آمریکا استفاده کرده بودن و مردم بیچاره تا صبح چشم به ماه داشتن تا شاید بتونند اون لوگوی خاص رو ببینند. اگر چه این کار غیر ممکن نیست اما امکاناتی وسیعی میخواد که هنوز کسی نتونسته فراهمش کنه.

مجتبی شیرازی

همش شایعه بوده [نیشخند]

fk

با اجازه تان شما را لینک کردم

نجفعلی

خانم مهندس خانواده آراسه هم اعضای ساکولنت دارد؟