کود تقویتی خانگی کیمیا

پارسال در نمایشگاه کشاورزی شیراز یک بسته کود تقویتی خانگی کیمیا از غرفه گروه تولیدی پردیس گیر آوردم و روی گلهای خودم امتحان کردم و خیلی خوب جواب گرفتم. گیاهان را شاداب و و استوار میکند و رنگ آنها را شفاف نشان می دهد و گیاهان گلدار را تحریک به گلدهی می کند.

من همیشه اعتقادم بر این بود که بهتره به گلدان کود شمیمایی داده نشود و بهتر هست خاک آن را سالی یکبار تعویض کرد.( کود دامی و کلا حیوانی را که به هیچ وجه توصیه نمیکنم )  علتش این بود که اغلب کود ها باعث گیاه سوزی می شوند حتی اگر ،  در نسبت های کم استفاده شوند اما این کود کیمیا اصلا این عارضه را ندارد و در بهبود رشد گیاه بسیار موثر است.

دوستانی که بوشهری یا در کل جنوبی هستند الان فصل خیلی خوبی هست که گلدان های خود را تقویت کنید و چه بهتر از این کود...

از آنجایی که این کود تو بوشهر گیر نمیاد و خودم قصد خرید دارم ، دوستانی که درخواست تهیه این کود دارند لطفا پیام بزارند و ایمیل یا شماره تماس خودشان را به صورت خصوصی ارسال کنند  تا این کود را برایشان تهیه کنم.

دوستانی که درخواست داشتند اگر بوشهری هستند ایمیل و شماره تماس به صورت خصوصی بزارند و من باشون هماهنگ میکنم و بهشو تحویل میدم. اما دوستانی که غیر شهر بوشهر هستند اگر تعدادشون زیاد شد براشون پست میکنم برای همین لطف کنند شماره تماس و ایمیل و آدرس خودشا را ارسال نمایند.

 قیمت هر بسته : 3500

وزن هر بسته : 100+50 گرم

 

 

 

 

/ 17 نظر / 65 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Phyto

سلام عرض شد، میگم این کوده ترکیباتش معلوم نیس؟

فرید از بندر

سلام احوال شما خوبه؟ همون طور که تو پست های قبلیم گفته بودم من علاقه زیادی به انبه دارم یک انبه 3 ساله دارم حدود 1.5 متر ولی خیلی بی جون شده یک ساله رشد نداشته به زور چد تا جوونه بیجون زده اخیرا ولی ساقه ها سبزه هنوزو انتهاشون سیاه شده بعضیاش بعد از اینکه بارون میاد خاک اطراف همه سفیدک میزنه روشون این یعنی خاک شوره؟ اخیرا پودر اهن گرفتم و اوی اب حل کردم کمی دادم بهش ولی فکر میکنم بدترش کرده؟ من باید چیکار کنم

فرید از بندر

اگراین کود میتونه کمک کنه منم میخوام از بندرعباسم

فرید از بندر

شهر خودمون میتونم تهیه کنم؟ اون کوده چی ؟ اهن مضرره برای زمین و درخت من؟

شروین

خانم مهندس با توجه به اینکه من ز این کود تا به حال ندیدم و اینکه گلدان های داخل خونه هم برگ هاشون و هم گل هایی که می دن کوچیک و ریز شدن چه دستوری می دید؟ چه کنم با خانواده لی لی پوتی هام؟ چه کودی بدم؟

شروین

راستی من یه آنتریوم دارم . گل هاش خیلی ریز شده چه کنم. چه جوری می شه تکثیرش کرد؟ ممنون.

علی

سلام ، خانم مهندس من یه کود کامل گرفتم تو قسمت نحوه مصرفش نوشته 5 قطره در نیم لیتر آب[متفکر]یعنی تاثیری هم داشته باشه[سوال]

صابر

سلام خانم مهندس من تو سایت این تولیدکننده ، نمایندگی های فروشش رو دیدم. این لینکش هست: http://www.pardisproduction.com/APPMap.aspx 'گفتم شاید اینجوری دوستان راحت تر بتونن تهیه کنن خیلی ممنون از اینکه تجربیاتتون رو در احتیار ما میزارین :)

صابر

سلام خانم مهندس الان که از وسط فروردین گذشتیم هم میشه به گلدون ها این کود رو داد؟ دیر نیست؟ برای گلدون های فلفل یا گوجه هم خوب هست؟ گلشون نمیریزه؟ اخه برگ های فلفل هام داره میریزه :( فکر کنم خیلی سوال های بدیهی پرسیدم پیشاپیش ممنون از راهنماییتون :)

صابر

سلام ممنون از راهنماییتون فلفل ها پشت پنجره بودن. البته هر روز بهشون اب میدادم و افتاب روشون میافتاد چند روزه برای اینکه بهتر بشن یه روز در میون اب میدم و تو سایه گذاشتم ولی تغییر خاصی نکرده :( خانم مهندس نظرتون چیه؟