/ 12 نظر / 33 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهدی

سلام خانم فرشید 2 تا عکس براتون فرستادم لطفا اسمش و علت خشک شدنش رو بفرمایین. ممنون

مجید

سلام با اینکه من خیلی علاقمند به گل و گیاه هستم ولی رشته اصلی من برق است و کارشناس تاسیسات هستم این عکس شما باعث شد من هم تاکید کنم که اخطار (اصطلاحا) اداره برق را جدی بگیرید چون اگر این گیاه به خطوط برق فشار قوی برسد که در گوشه سمت چپ بالای عکس دیده میشود با توجه به رطوبت هوا در آن منطقه در حالت خوب می تواند باعث قطعی برق و اگر شدید باشد خسارت به ترانس برق و لوازم همسایگان شود . (وقتتون را گرفتم ولی توصیه های ایمنی را جدی بگیرید [لبخند])

روشنا

سلام خانم فرشید.بهتون تبریک میگم بخاطر وبلاگ خوبی که دارید .راستش من چند روز پیش 2تا گلدون هدیه گرفتم وطریقه نگه داری ازش رو هم نمیدونم میخواستم راهنماییم کنید که تو آب و هوای بوشهر (البته داخل خونه)چجوری نگه داریشون کنم.عکسشو براتون پایین میذارم.با تشکر قبلی.موفق باشی همشهری. http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up10/28414960205762240007.jpg

کیومرث

گلدان اول که روبان داره فکر میکنم کراسولا آربورسینز باشد اگه اون باشه یکی داشتم خوشگل هم بود مثل درخت کوچک اما برگاش دونه دونه افتاد علت را نفهمیدم . کلا من فکر میکنم هر گل یا گیاهی شخصیت خاص خودش رو داره این گیاه هم حداقل تو تهران و در اتاق من شخصیت آب زیر کاه و موذی داشت آخرشم با هم کنار نیومدیم!!!

مهدی

خانم فرشید چند وقت پیش یه امیل براتون فرستادم که گل دادن این پیچک بود.توی حیاتمونه.گلاش خیلی خوشکلن. [لبخند]

مهدی

راستی فکر کنم نرسیده بهنوم.باز امیلش کردم:)

منصوره

من هم از این پیچک ها می خوام

مجتبی شیرازی

خانوم مهندس فرشید اگر عکس گل این پیچک هم داشتید خوشحال میشیم نمایش دهید [لبخند]

درخت خشک

سخت کوشیش عین خودته

s,hg

سلام ميگم اين انگشته يا پيچك؟[نیشخند]