معرفی کتاب : بچه های قالی باف خانه

از بهترین راه های تحمل مشکلات مطالعه هست چون باعث میشه ساعاتی ذهن ما را از دردهای روزمره ایی که تپش قلب را بالا میبرد خلاص کنه حتی اگر اون کتاب خودش کتاب دردهای بچه های 7-8 ساله و یا حتی کوچکتر کرمانی در عهد قاجار باشه که در کارگاه های تاریک و پر از ترس و التهاب با شکم گرسنه کار میکنند و کتک میخورند و فحش می شنوند و برای تکه ایی نان دم بر نمیارند.

کتاب بچه های قالی باف خانه یکی از 15 مجموعه کتابی هست که از آقای هوشنگ مرادی کرمانی چاپ شده یا بهتره بگم تجدید چاپ شده و به سه زبان انگلیسی و کره ایی و روسی ترجمه شده است.

الحق که آقای مرادی کرمانی در توصیف و بیان فضاهای داستان و همراه کردن خواننده با خود ، قلم توانایی دارند.

این کتاب شامل دو داستان تاثر برانگیز بچه های قالیبافخانه است. من موقع مطالعه این کتاب واقعا دلم بدرد آمد و فضای سنگین و غم  بچه ها رو حس کردم و تصمیم گرفتم حتما مطالعه این کتاب رو به شما هم توصیه کنم.

عنوان کتاب : بچه های قالی باف خانه

نویسنده : هوشنگ مرادی کرمانی

انتشارات معین

قیمت : 2500 تومان

طراحی رو جلد و پشت این کتاب هم به بهترین نحوه فضای داستان را به خواننده القا می کند.

 

 

 

 

 

/ 4 نظر / 9 بازدید
سمانه

سلام عزیزم بیایید دست در دست هم بهترین انجمن دنیارو بسازیم ساخت بنر رایگان برای وبلاگ و یا وبسیت شما عزیزان دلیلی که می خوایم همکاریتون با ما بیشتر بشه؟ 1- بهترین نرم افزارای تبلیغاتی رو داریم که می تونی رایگان دانلود کنی 2- وبلاگ یا وبسایت خودتو تو قسمت تبلیغات انجمن تبلیغ کنی 3- از مطالب دیگران و نرم افزارهایی که واسه دانلود گذاشتن استفاده کنی 4- انواع انجمن ها رو میتونی پیدا کنی مذهبی - ادبی - هک و امنیت - کیلیپ - تست هوش و چندین انجمن دیگه 5- تو انجمنی که تخصص داری فعالییت کنی و مطلب بزاری خودتو به دیگران بشناسونی تا ازت بهره ببرن 6- از مطالب دیگران استفاده کنی و مشکلاتتو بگی و راحت حلش کنی 7- و چندین مزیت دیگه ................ منتظرتم با تشکر سر یزن

مجید

امان از این دهکده جهانی! شاید افرادی که در یک وبلاگ با هم گفت و گو می کنند هرگز همدیگه را ندیده باشند و یا آشنایی چندانی با هم نداشته باشندفقط می دانند که علائق مشترک دارند و همین باعث میشه به هم نزدیک بشوند هر چند که از هم دورند. در این یک هفته ای که خبری از خانم فرشید نبود مثل این بود که همسایه ای را که هر روز می بینی و یک سلام و علیک میکنی نبینی، یک جورایی کمبودی احساس میشد، هرچند که از لطف سایر دوستان بی نصیب نبودیم. حالا که یادی از کرمان و کرمانی هم شد خوشحالی ما دو چندان شد.

...

لطفا pdf كتاب هاي (بچه هاي قاليباف خانه)،(شما كه غريبه نيستيد) و (قصه هاي مجيد) اثر هوشنگ مرادي كرماني را هم در سايتتان بگذاريد.