سال نو ، زندگی نو ، دنیای نو

سلام به همه دوستان خوب من یک جوانه ام قلب

سال نو مبارک ، انشالله سال 1393 سالی پر از موفقیت و شادی براتون باشه و در هر روز آن درهای جدیدی به سوی روشنی براتون باز بشه.

سال 1392 برای من سالی پر از تحول به سوی خیر و نیکی بود. اول از همه که موقعیتی برایم پیش آمد تا بتوانم وام بگیرم و ماشین بخرم و البته گوشی همراه ام را ارتقا  دهم در ادامه آن با همسرم آشنا شوم و در 15 شهریور ماه رسما نامزد کنم و در 18 اسفند با هم پیمان ازدواج ببندیم. از اول مهرماه نیز مشغول تحصیل در دانشگاه در مقطع ارشد در رشته مورد علاقه ام شدم اما دانشگاه حدودا 6 ساعت با شهر من فاصله دارد و لازم هست یک روز زودتر به شیراز بروم و دو روز آنجا بمانم و یک روز برگردم که بطور کلی از سه شنبه تا جمعه من درگیر آن هستم  و اصلا دسترسی به نت پر سرعت ندارم و بقیه روزهای هفته را باید درس بخوانم و کلاس زبان بروم و به اداره ام برسم. وظایف فرزندی و همسرداری و خانه داری که دیگر پیش کش و از آنجایی که همسرم 23 روز خارج از بوشهر سرکار هستند تمام مسئولیت ها در موقع نبود ایشان بر عهده من است حالا خودتان قضاوت کنید.

پاراگراف بالا بهانه تراشی نبود فقط شرح حالی بود که عرض کردم و قطعا بدانید به محض اتصال اینترنت از منزل حتما پست های جدید ارسال خواهم کرد .

اما در انتها انتظار دارم سایر نویسنده های وبلاگ در صورت تمایل و داشتن زمان پست های مفیدی در وبلاگ بگذارند و گذاشتن شرط برای ادامه فعالیت دیگری می تواند من یک جوانه ام را فلج کند. من بنا به علاقه ام به شما عزیزان و وظیفه خود به عنوان مدیر این وبلاگ قطعا در خدمتتان خواهم بود و مشاهدات و تجربیاتم را در زمینه باغبانی و معرفی کتاب و ... با شما به اشتراک خواهم گذاشت.

به امید روزهای خوب چشمک

/ 6 نظر / 10 بازدید
تسنیم

سلام چقدر اتفاق خوب براتون افتاده. سال 92 واقعا به یادماندنی شده برای شما. انشالله که روزهای بهتری در انتظارتون باشه و ما در اینجا هم بتونیم از نوشته های شما استفاده کنیم. سال نو هم برای شما و اطرافیانتون پربرکت باشه.

سومیسو

یعنی روزی 5 دقیقه هم وقت ندارید بیایید نت؟؟؟؟

سومیسو

چطور وقت برای کتاب خوندن دارید وقت برای نت اومدن ندارید؟ فقط خواستم بهتون بگم همین بازدیدکننده های فعلی هستن که وبلاگ رو سرپا نگه داشتن اگه امثال ماها نبودیم خیلی وقت پیش باید اینجا رو تعطیل میکردید امیدوارم ازم ناراحت نشید اما حرف حق تلخه فعالیتتون مثل قبل نیست.

شیرین

امیدوارم سال 93 هم برای شما سال خوب و پرباری باشه. ممنون که با این همه مشغله باز هم برای خوانندگانتون وقت می گذارید. چون شما هیچ وظیفه ای برای نوشتن پست ها و ارائه این اطلاعات مفید ندارید و واقعا این از لطف شماست که این اطلاعات رو در اختیار ما قرار می دید. موفق باشید.

متین

سلام زهرا جان سال نو شما هم مبارک .ازدواج و خونه زندگی نو هم مبارک عزیزم این زندگی پر مشغله یه برنامه ریزی دقیق میخواد که بتونید راجت و بی دغدغه باشید و دقیقا درک میکنم چه میکشی[گل]

الهام

سلام ضمن تبريك سال نو بايد در جوابتون بگم من فارغ التحصيل كارشناسي مامايي از دانشگاه شيرازم ولي بعلت علاقه به مهندسي دانشجوي سال آخر مهندسي پروژه در شيراز هستم مادر دو فرزندم و همسرم تمام هفته در بوشهر كار ميكنه آخر هفته مياد بهمون سر مي زنه تمام مسوليت پسر و دختر نوجوانم با منه !تمام كارهاي مربوط به زندگي! درس بچه ها ! دانشگاه خودم و و و .....!اينا همش بهونه اس خانم فرشيد چطور من وقت كم نميارم به سايت شما و بقيه سر بزنم ؟مشغله من از تو خيلي خيلي بيشتر و سنگين تره!ما اين بهونه ا رو قبول نداريم!بايد باشي و بموني ! اينجا بدون تو اصلا صفا نداره! تنبل بازي در نيار خانم!باشه؟[سوال][گل]