سین اول سلام

سلام

باز یک برگ دیگر از دفتر زندگیمون ورق خورد و یکسال از عمرمون گذشت من سال 1391 را با همه بالا و پایینش ، کم و کاستش دوست داشتم چون از اول سال چند تصمیم عمده گرفتم و توانستم به مرحله عمل در آورم :

تصمیم گرفتم سستی و تردید را از خودم دور کنم و نیمه پر لیوان را در جریان حوادث زندگی ام ببینم ...

تصمیم گرفتم خودم را برای ارشد آماده کنم و در کنکور محک بزنم که اینکار را کردم هر چند از نتیجه راضی نیستم و شاید امسال قبول نشم اما مهم اون اراده ایی بود که تونستم به مرحله اجرا درش بیارم و در صورت قبول نشدن برنامه سال آینده ام نیز خواهد بود.

تصمیم گرفتم چندتا کلمه را از دایره لغاتم حذف کنم که کاملا موفق شدم.

تصمیم گرفتم که زبان انگلیسی ام ار تقویت کنم که باز هم موفق شدم و در حال انجام آن هستم.

سرانه مطالعه ام را بالا بردم و سعی کردم روزی را بدون یادگیری نداشته باشم که تا حدود زیادی موفق شدم. امسال کتاب های هوشنگ مرادی کرمانی را خواندم و برای سال 92 می خواهم همه مجموعه کتاب های سیمین دانشور را تهیه و مطالعه کنم. (هرچی میگردم فروش اینترنتی کتاب های خانم دانشور را پیدا نمیکنمناراحت)

برای سال آینده علاوه بر ادامه تصمیمات بالا تصمیم به احداث یک گلخانه و گلفروشی فرهنگی ، آموزشی و تخصصی در بوشهر دارم ...

تصمیم دومم در سال 92 تبدیل وبلاگ من یک جوانه ام به سایتی با نظم و طرح جدید خواهد بود.

تصمیم سومم توجه به خانواده کاکتوس ها و ساکولنت ها و تکثیر و پرورش آنها خواهد بود که قطعا از همه مراحل آن مطلع خواهید شد.

تصمیم چهارم استفاده از تورهای ایرانگردی خواهد بود نیشخند

و ................

----------------------------------------------------------------------------------------------

میگن سال 92 سال مار هست و ملت همو نیش میزنن اما من میگم مار عاشق گنج و ثروت است و امیدوارم که در سال 92 گنجینه مادی و معنوی هممون پر و پیمون بشه و همگی عاقبت به خیر شویم و دیگران ازمون به خوبی یاد کنند ...

----------------------------------------------------------------------------------------------

شما در سال 91 چه کردید؟برای سال 92 چه تصمیماتی دارید؟

حتما حتما از سفره های هفت سین عکس بگیرید و برایم ایمیل کنید تا در پستی جداگانه نمایش دهم.منتظر عکسهای شما هستم.چشمک

ایمیل من : z_farshid@yahoo.com

/ 26 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آرتا

سال نو مبارک. امیدوارم که به اهداف و ارزوهاتون تو این سال برسین .

مجتبی شیرازی

پیشاپیش عیدتان مبارک سالی خوب خجسته و پر از انرژی و امید داشته باشید [قلب][گل]

مجتبی شیرازی

کارهای زیادی هم پیش رو دارید به امید خدا که از پسش برمیآیید آدمهای خوب به اهدافشون میرسند منم از خدا می خواهم که به شما کمک کنه تا به هدفهایی که دارید برسید [لبخند]

علی

ماشاالله چقدر علی زیاد شده الان منم میخواستم بگم واسه کاکتوس میتونید رو منم حساب کنید ولی خب با اون علی قاطی میشه راستی من واسه سبزه امسال تربچه رو امتحان کردم ولی هنوز هیچی نشده در عوض کوزه شاهیم و سبزه خرفم خیلی قشنگ شدن

حسین

اینکه قدمها رو برداریم، ارزشمندن. همونطور که شما برداشتید.. اونچه انجام دادین گرانبها و اونچه رو که تصمیم به انجامش دارین مثه گوهرهایی هستن که باید برای بدست آوردنشون زمین رو بکاوید.. با تکیه به لطف خدا انشاالله سال دیگه همین موقع یه پست مثه همین پست میزارین تو وبلاگ که تمام اهدافی که الان برای آینده هستن تحقق پیدا کردن و جاشون رو میدن به آرزوهای مطلوب دیگه. موفق باشید.

fatemeh

salam zahra khanum sale no mobarak sad sal beh az in sal ha . bale gol dade golaye limuee rang bazrasho chejuri begiram ?

fatemeh

zahra jun rasti key gojehamo nesha konam ? kadu halvaeemo key ? man 11 ta giyahcheye goje daram be nazaretun vase ye khanevadeye 5 nafari base ? rasti mishe neshaye gojaro tu goldun kasht ?

fatemeh

chera javabamo nemidi khanum mohandes ?

fatemeh

mamnun zahra juuuun .zahra jan farsi nadaram khodamam narahatam k injuri minevisam . soal karde budin gol dade gole meymunet (khodrue) manam goftam bale gol dade . mikhastam rahnamaeem konin chjuri bazr begiram azashun ? mamnun

محمدصادق

سلام سال نو مبارک. امیدوارم که سالی پر ازموفقیت پیش رو داشته باشید. در ارتباط با تقویت زبان انگلیسی هر سوالی داشته باشید خوشحال می شم بعنوان یک همشری همراه شما باشم.