گل کاغذی

قبلا در اینجا از گل کاغذی گفتیم اما این عکسا رو همین چند روز پیش وقتی رفته بودم سمیناری در مرکز آموزش جهاد کشاورزی گرفتم.ردیف های طولانی از شمشاد اهوازی و گل کاغذی و نخل بادبزنی واقعا زیبا بود.

 

 

 

 

/ 10 نظر / 8 بازدید
هستی

سلام و خسته نباشید. وب خوبی دارید [لبخند] من یه سوال داشتم. دوس دارم تو خونمون گوجه فرنگی مینیاتوری بکارم (ازین کوچولوها) ممکنه راهنماییم کنید؟

آرتا

چند مدته که خیلی تو نخ این گل کاغذی ها هستم. ازشون میشه بن سای درست کرد یا اون نوع دیگه ای هست؟ برای تکثیرش گفته بودین قلمه نیمه خشبی .میشه یه کوچولو توضیح بدین که نیمه خشبی چیه؟ بازم ممنون از پست هاتون

fk_invisible

بسیار زیبا . ممنون

هستی

خونمون آپارتمانیه اما یه تراس بزرگ داره. دیگه چی بگم؟

مجتبی

بازم ممنون زهرا خانوم که وقت خود را اطلاع رسانی به مردم میکنید و از وقت و استحرات خود میزنید [قلب]

حمید سعیدی

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد آرتا می‌تواند به یکی از این موارد اشاره داشته باشد: آرتا در زبان‌های ایرانی به معنای درست کار و مقدس است. آرتا دهستانی در فهرست استان‌های اسپانیا جزایر بالئارس، اسپانیا است. آرتا از استان‌های کشور جیبوتی است. آرتا شهری در جیبوتی است. آرتا یکی از شهرستان‌های یونان است. آرتا شهری است در یونان. آرتا به معنی آتش مقدس است (مربوط به زمان زرتشت) آرتا، یکی از ایزدان هند است، که گاهی نیز ریتا خوانده شده‌است.

آرتا

سلام به آقای جاودانی عزیز.خدمتتون عرض کنم که اسم واقعی من آرتا نیست .آرتا یه اسم اوستایی هست به معنای پاکدامن و مقدس که من سه سال پیش قبل از اینکه جنسیت فرزندم مشخص بشه به عنوان اسم دختر انتخاب کرده بودم (با توجه به سایت خود ثبت احوال) اما تازگی ها این اسم به عنوان اسم پسر ثبت شده نمیدونم چرا.به هر حال اینجور که در تاریخ اومده اسم خواهر آریو برزن ، آرتادخت بوده.من هم اسم پسرم رو آریوبرزن گذاشتم. امیدوارم اطلاعاتم کافی بوده باشه.

آرتا

راستی خانوم فرشید این اشاره به نخل بادبزنی توی یکی از پست هاتون خیلی بدردم خورد.آخه قرار بود تو یکی از اجراهای نمایشمون یه بادبزن بدیم دست ندیمه تا پادشاهو باد بزنه.من تا گفتن بادبزن یاد حرف شما افتادم و رفتم یکی از یرگهاشو رنگ زدم و طراحی کردم که خیلی خوشگل شد .(البته با عرض معذرت از درخت محترم، و تشکر از شما)

علی

سلام خانم فرشید میشه بگید به گل کاغذی و کلا درختچه ها چ کودی باید داد؟ و چند وقت یکبار باشه؟؟؟ ممنون[گل]

علی

قلمه ای که از گل کاغذی می گیریم باید تقریبا چ اندازه یا چند سانت باشه؟؟؟