خزان گیاه مرجان

 

تو خونتون مرجان دارید؟؟

مرجان همون افوربیا میلی هست که قبلا در مورد تکثیرش در اینجا صحبت کردم.

 

 

اگر برگهای گیاهتون زرد شده و ریزش میکنه اصلا نگران نباشید این یک عکس العمل طبیعی گیاه هست در برابر سرما و با گرم شدن هوا مجدد برگهای جدید تولید میکنه.

 

 

 

/ 25 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
fk_invisible

ببخشید یک سوال: کاج مطبق فقط با روش بذر تکثیر میشود؟! بقیه ی کاج ها چه طور؟ نراد چه طور؟ متشکرم

سپیده

چه گل قشنگی تا حالا ندیده بودم. این گیاه توی چه آب و هوایی می شه پرورش داد؟ روش تکثیرش چیه؟

حمید سعیدی

ببخشید غلطها را چند بار بنویسم مثلا: امثال=امسال..دوست=دوستان آخه زشته آقا معلم اشتباه بنویسه اما من در وب شما یادم می ره معلمم و خودمونی می نویسم.

حمید سعیدی

زینب خانم برای همینه خیلی از همرزمهای شهدا حسرت شادت به دلشون آخه اونها هم دوست داشتند قبرشون مایه آرامش جوانان خوبی مثل شما باشه دعا کنید مدیون یاران شهیدشان نشوند. که یک راهش تلاش وجهاد علمیه که شاخه مهمی از آن علم استراتژیک کشاورزیه.

سپیده

من تاحالا توی اهواز همچین گیاهی رو ندیدم. چرا خیلی از گیاهان گرمسیری که توی کیش و بندرعباس و بوشهر رشد می کنند رو توی اهواز نمی کارن؟ نمی شه یا اینکه به عقلشون نمی رسه؟ توی کیش خیلی گیاهان قشنگ و خاصی هست بوشهرخیلی بچه بودم که اومدم یادم نیست اما از وبلاگ شما مشخصه که توی بوشهر هم هست و برای من جای سوال داره که چرا این گیاهان به این قشنگی توی اهواز نیست؟ به خاطر شرایط آب و هوایی متفاوتشونه یا مشکل چیز دیگه ایه؟

نوید صالحی

خوب شد این پستو نوشتی من تازه مرجان را از یکی از دوستانم گرفتم و تکثیر کردم .رنگش همینجوریه فکر میکردم نگرفته

متین

vere nice

باران

با تشكر البته در اينجا عكسها قابل مشاهده نيست [ناراحت] ولي در گوگل سرچيدم و يافتم. باز هم مرسي

مانیا

سلام برای اینکه گل مرجان همیشه گل دهی داشته باشد از اول مهر با آب ولرم آبیاری نمایید در غیر اینصورت گیاه دچار برگ ریزان و بون گل می شود