گل داوودی

از زیباترین گلهایی که هم به صورت گل ساقه بریده و هم گلدانی و هم یکساله وجود داره گل داوودی هست که از نظر نتوع رنگ و شکل گل واقعا بی نظیره ، آقای جاودانی بازم مثل همیشه لطف کردند و عکسهای بسیار زیبایی که از گل داوودی انداختن برای من ایمیل کردن تا بزارم وبلاگ و همگی با هم لذت ببریم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

/ 5 نظر / 10 بازدید
آرتا

آقای جاودانی فکر نمیکنم که احتیاج باشه بگم که شما عکاس خیلی خوبی هستید.هم یه عکاس خوب و هم یه معلم خوب .خدا کنه منم که به سن شما رسیدم یه چیزی بلد باشم که به جوونترها یاد بدم. دست خانوم فرشید عزیز هم درد نکنه.

حسین جاودانی

سلام و وقت بخیر دوستان ، بهار تحصیل و شکفتن گلهای خندان زندگی روی صندلی های مدارس بر همگی مبارک باد - آرتای عزیز از لطف تو صمیمانه سپاسگزارم من کار خاصی نکردم و بدون شک هم آرتا جان و هم بقیه دوستان اگر بخواهند حتما به هر نوع موفقیتی میرسند بشرط اینکه خودشان را باور کنند و بخودشان بقبولانند که : ( من میتوانم ) به امید روز های خوشتر و پر بارتر .

حمید سعیدی

محو عکسها شدم.

فخری

سرکار خانم فرشید از وبلاگ شما بسیار استفاده کردم. مطالب مفیدی رو به اشتراک گذاشتید. سوالی در مورد گلهای داوودی داشتم. این گلها خیلی زود شته های سیاه رنگی میزنند برای مرتفع کردن این موضوع چه باید کرد؟؟

نسرین

واقعا" خسته نباشید لذت می برم از وبلاگتون میشه در مورد روش تکثیر و قلمه گیری داوودی توضیح بدین ( در شرایط خوزستان ) مرسی