گلباران گل کاغذی

 

 

 

همیشه بعد از اینکه گلی ریزش کرد دمگل آن که چوبی شده به صورت خشک روی گیاه می ماند و منظره خار مانندی به گیاه می دهد که با ترکیب با گلها زیبایی خاص خود را دارد که با هرس کردند هم جدا می شوند.

 

/ 7 نظر / 89 بازدید
آرتا

واقعا خیلی محشره.من حالت درختچه ایش رو هم که توی بلوارها هرس میکنن خیلی دوست دارم. وقتی به گل میره ظاهر خیابونو عوض میکنه.

حسین جاودانی

خیلی خیلی عالی هستند و خوش بحالتان که چنین گلهایی را میتوانید در فضای آزاد بکارید ما مجبوریم گل کاغذی را در گلدان بکاریم و زمستان ها را داخل گلخانه نگهداری کنیم و طبیعتا زیاد بزرگ نمی شود ولی یکی از گلخانه های تبریز گلی کاغذی داشت که استثنایی بود و در هر شاخه سه رنگ گل بود و باید بگردم که اگر عکسی از آن داشته باشم برایتان بفرستم

میلاد

ما هم تو حیاطمون داریم ولی زمستون چندتا قلمه ازش گرفتم که هنوز چیزی ازش بالا نیومده،نمیدونم بگیره یا نه :(

میلاد

شیراز! نه خودش خوب گل داده ولی نمیدونم قلمه ها چرا نگرفته,شایدم پاجوشی بیاد بالا,نمیدونم...:(

ابوالفصل محدثی

این یکی از زیباترین گل های مخصوص جنوب هست. برا آلاچیق و پوشاندن طاق بهتره گل کاغذی مصری استفاده کرد. برا پرچین و حالت بوته ای گل کاغذی ایرانی بهتره. گل کاغذی ایرانی به کمبود آهن بیشتر حساسه +++ خانم مهندس شما خودتون پیون گل کاغذی کار کردید؟؟؟ اگ میشه فصل و شیوه پیوندش رو آموزش بدید. ممنون

محمد شریفی

بسیار زیباست... ممنون به خاطره پست زیبات...[لبخند]

سمیرا

با سلام و خسته نباشید هر چند که می دونم با وجود این همه گلهای زیبا و علاقه شدیدی که به گل و گیاه دارید هرگز خسته نمی شوید .من هم عاشق گل و گیاه هستم و لی متاسفانه نه تجربه و نه مکانی موقعیت مکانی خوب برای پرورش گل دارم . مثلا همین گل کاغذی که خیلی زیباست را گلدانشو داشتم فقط بهار و تابستان گل داد و بعد خشک شد . الان داخل باغچه کاشتم ولی هنوز خشکه یعنی دوباره جوانه میزنه ؟