/ 12 نظر / 34 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رضا

سلام حالا چرا همه گلها رو چیدی؟ منم نزدیک یکسال چند تاشو دارم ولی گل نداده و در ضمن از پایین هم پاجوش نمیزنه برای اینکه از پایین پاجوش بزنه چیکارش کنم؟

مولود

[رویا]

راضیه

سلام خوب چرا چیدیشون خان مهندس[دلشکسته]

مامان پریاگلی

خواهش می کنم به آدرس برین و به دخترم رأی بدین http://ghab-o-shishe.niniweblog.com/post300.php

ساغر

سلام شما در پست قبلی اسم چند تا گلدوناتون را گذاشتین ولی ما تازه کارا باهاش اشنا نیستیم اگه میشه با عکس معرفی کنید تا هم اشنا بشیم هم زیبایی گلاتون رو ببینیم.

امیر(گلخانه رویایی)

سلام خانم مهندس . امیدوارم که حالتون خوب باشه . راستش گلدهی آگلونما برای من یه چیز عادی شده بود چون یک سوله مخصوص تولید آگلونما داریم . ولی باید اعتراف کنم که هیچ وقت انقدر تخصصی و با علاقه مثل شما به این قضیه نگاه نکرده بودم . مخصوصا در مورد ارایش اسپادیکس ها.لحق که واقعا فرد متخصصی هستید . امیدوارم که موفق باشید .

پويا

آيا گل اين بذرم ميده ؟؟؟؟ و چرا كنديشششش [بازنده]

سعیدی

عمو جان من عکاس نیستم اما فکر کنم آقای جاودانی هم موافق باشند که موارد اضافی مزاحم باید از عکسهایتان حذف شود.

منا

سلام خانم فرشید. من یه گلدون آگلونما دارم که دو هفته پیش گلدونشو عوض کردم. الان یکم بی حاله و برگاش زرد میشه. هر وقت که سطح خاک خشک میشه بهش آب میدم.برای تغذیه این کودهای کریستالی خوبه بهش بدم؟ اگر که کود تقویتی خوب معرفی کنید ممنون میشم

س

یک جا خواندم که گل دادن اگلونما باعث خراب شدن این گیاه میشه . گلدان من هم پاجوش خوب داده و کامل پرگل هست اما مثل تصاویری که شما گذاشتین سبز هستند و در نهایت سیاه میشن .من همه ی گل ها را کندم تا گلدونم خراب نشه فقط نمی دونم کارم درست بود یانه اما بعد از کندن گلها گلدونم خیلی سره حال شده و شروع به رشد کرده