وایسا دنیا من میخام پیاده شم

 

پاهایم بر زمین و نگاهم به آسمان ، دلم در گرو دنیا و چشمم به آخرت اما کفه ی زمین و دنیا سنگین تر ...

در دلم روزی هزار بار از خدا میخواهم به پاهای سنگین و ناتوانم به دل کوچک و ضعیفم از در محبت و گذشت خودش وارد بشه و تا وقتی دلم پر از خدا نشده و پاهایم از زمین رها نشدن منو به ملاقات خودش دعوت نکنه.

/ 12 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
11

این دعا خیلی جالبه هرکس این دعا را بعد از نماز بخواند ؛ خداوند مرگ را بر او مبارک می کند و قبل از مردن او را اصلاح می نماید و در وقت مردن به او رحم کند و جان دادن را به او آسان کند. اَللّهُمَّ مالِکَ المَوتِ طَیِّبنا لِلمَوتِ وَ اَصلِحنا قَبلَ المَوتِ وَ ارحَمنا عِندَ المَوتِ وَ هَوِّن عَلَینا سَکَراتِ المَوتِ وَ لاتُعَذِّبنا بَعدَ المَوتِ وَ اَعرِضنا اِلی مَلَکِ المَوتِ یا فاطِرَ السَّمواتِ وَ الأرضِ اَنتَ وَلیُّنا فِی الدُّنیا وَ الاخِرَةِ وَ تَوَفَّنا مُسلِماً وَ اَلحِقنا بِالصّالِحینَ.

fk_invisible

[گل]

سپهر

صدای باران زیبا ترین ترانه خداست که زندگی را در طنینش برایت تکرار می کند نکند تو فقط به گل آلودگی کفش هایت بیندیشی(دکتر شریعتی)

آرتا

جانا سخن از زبان ما میگویی.

حمید سعیدی

خوش عروسی ست جهان از ره صورت لیکن هرکه پیوست بدو عمر خودش کابین داد. الهی هب لی کمال الانقطاع الیک.

سپیده

خدایا تا ما را نیامرزیدی نمیران

نوید صالحی

خدایا قبل از اینکه ما را بمیرانی فرصت توبه ده که سراپا لبرزیم از گناه.

حسین جاودانی

سلام - باورم نمیشه ! تمام کارام به این زودی ردیف شد ! من دارم چهارشنبه از ایران میرم ! حلالم کنید تا سال آینده خدانگهدار ، خوش باشید ، دوستتون دارم . امضا - پاییز ! شب یلدا پیشاپش مبارک

حسین جاودانی

چی کجا ؟ من همین جام ! امضای پیام رو توجه کنید ! جناب پاییز دارن تشریف می برن و از همه خداحافظی میکنن نه من ! انشاء اله شب یلدای خوبی داشته باشید .

حمید سعیدی

من معتقدم باستان ما با دلستان ما که دیم مبین وسراسر نور اسلام است سازگاری عجیبی دارد ونمونه اش شب یلدا ست با ان رسوم سنتی بویژه جمع شدن در خانه بزرگتر خانواده که فرمان حق یعنی صله رحم است اما متاسفانه رسوم نیکویمان در حال نابودی است بعضی به دلیل سهل انگاری ومدرنیته شدن وبعضی به دلیل دید ناصحیح بعضی به اصطلاح دینداران