باد آمدو بوی عنبر آورد

       سلام ،بالاخره خانم مهندس فرشید قبول زحمت نمودند و شروع به نوشتن مطلب کردند . ضمن اظهار خوشوقتی ،ما این رویداد را به فال نیک می گیریم و امیدوارم که ایشان از یادداشت «دعوت همگانی .....» دلگیر نشده باشند. 

    می خواستم با کسب اجازه از محضر ایشان ، با توجه به اینکه من دارای یک مرکز فروش گل و گیاه می باشم در آینده نزدیک یک وبلاگ تبلیغی - آموزشی با عنو.ان : خدمات فضای سبز « بهبهان در گل » راه اندازی نمایم . در این وبلاگ بیشتر به گیاهان قابل کشت در مناطق گرمسیری ایران پرداخته و مسایل مربوط به آن را توضیح خواهیم داد. بعلاو.ه گیاهانی را که در وبلاگ من یک جوانه ام معرفی کرده ام ،با ویرایش جدید خواهم گذاشت . 

 در خاتمه اینکه من دانش آموخته رشته باغبانی از دانشگاه شهید چمران اهواز می باشم و از سال 1358 ( ورود به دانشگاه ) تاکنون یعنی نزدیک به سی و پنج سال است که در این زمینه مطالعه و فعالیت می کنم با آرزوی بهروزی و شادکامی برای همه 

/ 3 نظر / 8 بازدید
مجتبی

سلام یعنی در وبلاگ جدید فروش هم خواهید داشت؟ امیدوارم اینطور باشه و بالاخره طلسم فروشگاه اینترنتی گل و گیاه بذر در ایران به دست شما شکسته بشه.

زهرا فرشید

چرا در همین وبلاگ اینکار بزرگ را انجام نمیدهید؟

نیکی

با سلام و عرض تبریک سال نو خدمت همه خوانندگان و نویسندگان محترم وبلاگ من یک جوانه ام. امیدوارم سالی خوبی رو پیش رو داشته باشید. تبریک ویژه و خیر مقدم خدمت خانم فرشید و خیلی خوشحالم از اینکه که برگشتن و من تونستم دست نوشته های زیباشون رو بخونم. به قول یکی از دوستان، ما به این سبک نوشتن عادت کردیم و تو این مدت دلمون برای نوشته هاشون تنگ شده بود. من به نوبه خودم و در مقام یک خواننده خیلی لذت میبرم. امیدوارم همیشه بتونیم از این مطالب زیبا بهره مند بشیم. [گل]