/ 11 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مجتبی

سلام دوباره به آقای حسین جاودانی دوست دارید اطلاعاتی کمی درباره دوربین خود بیشتر داشته باشید یک سایتی است در این زمینه دوست داشتید میتوانید توسط http://translate.google.com/# ترجمه فارسی کنید http://www.imaging-resource.com/PRODS/E7D/E7DA.HTM [قلب]

حسین جاودانی

جناب مجتبی از لطف شما ممنونم من اطلاعات کامل همه دوربین هایم را همراه با فیلم های آموزشی از سایت رسمی کارخانه گرفته ام و دوربین 7D هم اخیرا برای پنجمین بار آپدیت داده و ایرادات جزیی باقیمانده را برطرف کرده است . باز هم متشکرم .

آرتا

در زیبا بودن تبریز که شکی نیست بازم دم آقای جاودانی گرم که این زیبایی ها رو با ما قسمت میکنن.عکس آخری رو خیلی دوست دارم .عاشق مجسمه هاش شدم.

حسین جاودانی

سرسبز ترین بهار ها و زیبا ترین چشم انداز ها تقدیم چشمان زیبا پسند شما عزیزان باد - آرتای عزیز - مجسمه مهر مادر و بازی های کودکانه از آثار ماندگار استاد رضایی استاد مجسمه ساز جهانی و از افتخارات استان ما است .

محمد رضا یزدانی

خانم فرشید باسپاس از شما که لطف نموده عکسهای زیبای استاد جاودانی را در سایت خود گذاشتید تا استفاده کنیم ممنون وسلام ویژه به معلم خودم استاد جاودانی که هم برای بنده معلم اخلاق و هم معلم زندگی بودن که هرچه در زندگی دارم به لطف ان عزیز است خدایابه خاطر این همه لطفی که در حق من کردی سپاسگذارم(خواهشن افتخار داده دست مارا نیز دوباره بگیرید تا فضاهای زیبای استان اذربایجان را از دیداستادانه شما بنگریم )ممنون

حسین جاودانی

جناب یزدلنی عزیز - سپاسگزارم بیش از این شرمنده مان نکنید .

س

سلام . وبلاگ جالبی دارید .من هم یه وبلاگ دارم که البته جدیدا دارم آپ میکنم چون وبلاگ قبلیم که 4 سال روش کارکرده بودم یهو فیلتر شد. خلاصه من شما رو لینک میکنم امیدوارم شمتا هم از وبلاگ من خوشتون بیاد و منو لینک کنید . شاد و موفق باشید .

دانلود نرم افزار

سلام. نویسنده تمام مطالب خودتان هستید یا برخی از آنها نقل قول از جای دیگری می باشد؟

امین حیدری

سلام وبلاگ زیبایی دارید مطالبتون در مورد بامبو و عکسهای ائل گلی تبریز عالی بودند. من هم یک سری عکس بسیار زیبا از شب ائل گلی توی وبلاگ قرار دادم خالی از لطف نیست ببینید موفق باشید http://omransazeh.persianblog.ir/post/109/

حسین طهماسبی

سلام با عرض سلام و خسته نباشید به شما دوست خوبم من یه روش برای save کردن همچنین عکس هایی که در قالب فایل pdf هستند دارم امیدوارم که به دردتون بخوره ابتدا فایل pdf را باز کرده و روی عکس مورد نظر می رویم به طوری که در تمام عکس در صفحه کامپیوتر پیدا باشد سپس دکمه print screen را از روی صفحه کلید فشار می دهید تا از صفحه نمایش عکس بگیرید. بعد به برنامه نقاشی کامپیوتر رفته دکمه ctrl+v را فشار می دهیم تا عکس گرفته شده نمایش داده شود سپس توسط ابزار select (مربع خط چین) عکس مورد نظر را انتخاب کرده و آن را cut کرده و در یک صفحه جدید paste کنید و سپس با فرمت دلخواه ذخیره کرده و آپلود نمائید.