نظرسنجی موضوع پست های آینده

سلام

امیدوارم روز خوبی پیش روتون باشه چشمک

یک تصمیم جدید گرفتم که باعث مشارکت هر چه بیشتر شما دوستان خوبم در پیشرفت وبلاگ خودتان می شود و همزمان در کنار هم چیز های جدید یاد میگیریم.

و اما تصمیم اینجانب نیشخند :

از این به بعد در اول هفته دوتا موضوع برای پست های بعدی اعلام میکنم (البته با پیشنهاد شما دوستان ) و همه با هم تا آخر هفته شروع به تهیه مطلب ( به صورت تجربی ) و عکس (ترجیا عکاس خودتان باشید ) می کنیم.

اینجوری هم پست ها پرمحتواتر و علمی تر خواهد شد و هم کار برای من که در وسط هفته وقت کمی برای پست گذاشتن داشتم راحت تر می شود.

موضوع این هفته :

1- پنبه

2- بنفشه آفریقایی

منتظر همکاری شما دوستان گلم هستم مژه

/ 22 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مجتبی

مقداری بذر تازه گیاه شویدی دارم دوستای شیرازی اگه خواستن به رسم هدیه بهشون تقدیم کنم.

آرتا

خانوم فرشید من از پنبه عکس دارم ولی متاسفانه چون شب گرفتم عکسها رو بد کیفیت شدن . اگه مایل هستین بفرستم.

مجتبی شیرازی

سلام به آقا مجتبی همشهری خوب و دست دلباز [چشمک] آقا مجتبی حس کنجکاوی البته اگر دوست داری جواب بده کجای شیراز ساکن هستی ؟ ما هم خودمان بذر تازه گیاه شویدی خیلی داریم ممنون اگر نداشتم حتما ازتون میگرفتم میتونم بگم حدود 60 تا دونه که الان حدود 40 تاش رسیده بود که حدود یک هفته هست که کاشتمشون حالا باید منتظر بود ببینم سبز میشن یا نه پارسال که کاشتم البته وارد نبودم بذرها خشک شد ه بود و سال بعد کاشتم که حدود 25 تا کاشتم بعد از 3 ماه فقط 3 تاش چشم به جهان گشود و بقیه هم که مردن موفق باشید

مجتبی شیرازی

خانوم مهندس فرشید فکر جالبی کردید در زمینه تحقیقات گل و گیاه موفق باشید در کارتان هر کمکی هم از من بربیاد دریق نمیکنم و خوشحال میشم کمک کنم

مجتبی

آقا مجتبی ما بلوار مدرس هستیم. منم تا چند وقت پیش فکرمیکردم اگه بذر خشکش رو بکارم سبز میشه که بعد فهمیدم اینطور نیست و باید بذرها رو تازه کاشت.

مجتبی شیرازی

سلام آقا مجتبی تقریبا به هم نزدیک هستیم منم بلوار رحمت هستم

مجتبی شیرازی

آقا مجتبی : هایپراستار شیراز در شهرک گلستان واقع شده ؟ یا جای دیگر هست .؟

مجتبی شیرازی

آقا مجتبی یک سوال دیگر بازم حس کنجکاوی چند سالتون هست [نیشخند] اینجا دیگه داره میشه چت روم [خجالت]

سارا

بوشهر زیر آب رفت+تصاویر http://www.bushehrnews.com/fa/news/55227/%D8%A8%D9%88%D8%B4%D9%87%D8%B1-%D8%B2%DB%8C%D8%B1-%D8%A2%D8%A8-%D8%B1%D9%81%D8%AA%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1 خانم گلهای شما آسیب ندیدن؟

مجتبی شیرازی

سلام ممنون از اطلاع رسانیتون سارا خانوم خانوم مهندس فرشید امیدوارم مشکلی برای شما پیش نیامده باشه [نگران]