گل و گلدون

تا حالا دقت کردین به اینکه گیاهی نظرتونو جلب میکنه و براتون جذابه بعدش میرید آن گیاه رو تهیه می کنید اما بعد از خرید و یا تعویض گلدان حس میکنید اون جذابیت رو در بین سایر

گیاهان یا فضای مورد نظرتون نداره ، این اتفاق برای من بارها افتاده و برای حل این مشکل یا دست به هرس و شکلدهی کردم و یا دنبال یک گلدان یا ظرف مناسب برای کشت گیاه گشتم.

چند نوع گلدان که هارمونی خاصی با گیاه کاشته شده در آن داره رو به سلیقه خود انتخاب کردم که با هم میبینیم و امیدوارم شما هم از دیدنشون لذت ببرید.

البته اینم بگم که تو فیس بوک این عکسا رو دیدم.

من توضیح و تفسیری در مورد عکسا نمیدوم ، خوشحال میشم اینبار شما دوستان زحمتش رو بکشید.

ممنونم.

 

 

 

 

 

 

 

 

این عکس رو خیلی دوست دارم.

 

 

 

/ 9 نظر / 6 بازدید
ددی خوبوووووووو :دی

خیلی عااااااااااااااااااااااالی بوووووووود جیگرم حال اومد

ددی خوبوووووووو :دی

خیلی عالی بود.دلم حال اومد

حسین جاودانی

تصاویر بسیار قشنگی هستند که در هرجایی می توان از اینگونه گل آرایی ها کار کرد منتها باید دقت لازم را در هماهنگی گل و گدان و محیط بکار برد و الا ممکن است در اثر بی دقتی یک سوژه نا هماهنگ و زننده ای بوجود آید . تصویر آخری هم خیلی قشنگ است و حس آرامش و طراوت را القا می کند .شاد و سرحال باشید .

مهدی توکلی

واقعا تصاویر بسیار زیبایی هس [گل]

مرجان

سلام. خسته نباشيد.يه سوال داشتم كه ربطي به اين موضوع نداره. ميخاستم بدونم چه نوع يونجه برا مناطق سردسيري مناسبه اين تو كنكور اومده بود.و سوال ديگه كه از روي رنگ برگ كدوم سبزي ميتونيم به رنگ ريشه اون گياه پي ببريم.ممنون اين سوال آخري تو كنكور نيومده برا خودم ميخام.

الناز

والا اگه از من بپرسید میگم با توجه به شرایط هماهنگی و هارمونی و در گاهی موارد تضاد خوب جواب میده مورد آخر هم در آشپزخونه ما جواب داده عجیب[نیشخند]

نوید صالحی

به نظر من اکثر این گیاهان مصنوعی اند . چون واقعا گیاهان طبیعی رو نمیشه تو چنین گلدونهایی کاشت. راستی گل محمدی من داره جوانه میزنه هنوز هم باید جوانه هاشو چید و حالا دیگه بذارم رشد کنند؟

الناز

چشم[خجالت]

آرتا

سلام ببخشید که این سوالو اینجا مطرح میکنم .راستش من خیلی دلم میخواد یه تراریوم داشته باشم .شما چه گیاهانی رو واسه این کار پیشنهاد میکنید ؟ راستی چرا پست چند روز اخیر بالا نمیاد؟آخرین پستی که واسه من باز میشه همینه. مرسی