جشنواره عکس های سه بعدی در تبریز

          اخیرا شرکت گلدیران در شهر های بزرگ ایران یک سری نمایشگاه عکس سه بعدی با تلویزیون های LG راه انداخته که اولی در تهران و بعد مشهد و حالا نوبت تبریز است .

          برای این منظور حدود 40 دستگاه دوربین عکاسی سه بعدی که ساخت شرکت فوجی فیلم بوده ولی LCD های سه بعدی آنها ساخت شرکت LG می باشد تهیه کرده و در هر شهر نمایشگاهی به مدت 25 روز در اختیار عکاسان برگزیده قرار میدهد تا از طبیعت و آثار دیدنی شهر ، تصاویری سه بعدی تهیه و در اختیار جشنواره قرار دهند تا در تلویزیون های سه بعدی LG به نمایش گذاشته شود و مسابقه ای نیز در بین عکاسان شرکت کنند برگزار گردد.

          در استان آذربایجان شرقی نیز شرکت گلدیران با همکاری انجمن هنر عکاسی استان - سازمان منطقه آزاد ارس - شهرداری تبریز - سازمان میراث فرهنگی از 36 نفر عکاس برای این منظور دعوت بعمل آورد و یک روز هم بعنوان عکاسی سفری به منطقه آزاد ارس و دشت شقایق ها و کلیسای سینت استپانوس و آبشار آسیاب در منطقه جلفا داشتند .

          نمایشگاه روز سه شنبه 31/2/92 در تالار عمارت شهرداری افتتاح و مدت 4 روز یعنی تا 3/3/92 برای بازدید عموم دایر بود ، در این نمایشگاه با نصب تلویزیون های سه بعدی LG برای هر بازدید کننده یک عینک سه بعدی در اختیارش گذاشته شد تا تصاویر را بهتر ببینند .

          بالاخره روز جمعه مطابق با روز میلاد مولای متقیان (ع) اختتامیه جشنواره با حضور مسئولین شرکت گلدیران - شورای اسلامی شهر تبریز - رئیس سازمان منطقه آزاد ارس - سازمان میراث فرهنگی و انجمن هنر عکاسی و هنرمندان شهر ، در تالار 7تیر تبریز برگزار و از بین 36 عکاس شرکت کننده ، نفرات برتر این مسابقه انتخاب و جوایزی هم اهدا شد ، برندگان این مسابقه عبارت بودند از :

1 - نفر اول مسابقه : حسین جاودانی برنده لوح یادبود و مبلغ  20 میلیون ریال وجه نقد

2- نفر دوم : آقای مقصود سامع سردرودی برنده لوح یادبود و مبلغ 15 میلون ریال وجه نقد

3- نفر سوم : خانم برقان برنده لوح تقدیر و میلغ 10 میلیون ریال وجه نقد

( اینک گزارش تصویری از این جشنواره در ادامه مطلب )


          عکاسان شرکت کننده ، در شهر جلفا :

          دشت شقاق ها :

 

          آبشار آسیاب :

          کلیسای سینت استپانوس :

          افتتاح نمایشگاه :

          بازدید مردم :

 

 

          اختتامیه :

 

 

نوبت بعدی شهر های : رشت و اصفهان و شیراز و . . . می باشد

همیشه شاد و سربلند باشید .موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: حسین جاودانی , نمایشگاه عکس های سه بعدی , تصاویر سه بعدی تبریز
[ شنبه ٤ خرداد ۱۳٩٢ ] [ ۸:٤٠ ‎ق.ظ ] [ حسین جاودانی ]