اخیرا شرکت گلدیران در شهر های بزرگ ایران یک سری نمایشگاه عکس سه بعدی با تلویزیون های LG راه انداخته که اولی در تهران و بعد مشهد و حالا نوبت تبریز است .

          برای این منظور حدود 40 دستگاه دوربین عکاسی سه بعدی که ساخت شرکت فوجی فیلم بوده ولی LCD های سه بعدی آنها ساخت شرکت LG می باشد تهیه کرده و در هر شهر نمایشگاهی به مدت 25 روز در اختیار عکاسان برگزیده قرار میدهد تا از طبیعت و آثار دیدنی شهر ، تصاویری سه بعدی تهیه و در اختیار جشنواره قرار دهند تا در تلویزیون های سه بعدی LG به نمایش گذاشته شود و مسابقه ای نیز در بین عکاسان شرکت کنند برگزار گردد.

          در استان آذربایجان شرقی نیز شرکت گلدیران با همکاری انجمن هنر عکاسی استان - سازمان منطقه آزاد ارس - شهرداری تبریز - سازمان میراث فرهنگی از 36 نفر عکاس برای این منظور دعوت بعمل آورد و یک روز هم بعنوان عکاسی سفری به منطقه آزاد ارس و دشت شقایق ها و کلیسای سینت استپانوس و آبشار آسیاب در منطقه جلفا داشتند .

          نمایشگاه روز سه شنبه 31/2/92 در تالار عمارت شهرداری افتتاح و مدت 4 روز یعنی تا 3/3/92 برای بازدید عموم دایر بود ، در این نمایشگاه با نصب تلویزیون های سه بعدی LG برای هر بازدید کننده یک عینک سه بعدی در اختیارش گذاشته شد تا تصاویر را بهتر ببینند .

          بالاخره روز جمعه مطابق با روز میلاد مولای متقیان (ع) اختتامیه جشنواره با حضور مسئولین شرکت گلدیران - شورای اسلامی شهر تبریز - رئیس سازمان منطقه آزاد ارس - سازمان میراث فرهنگی و انجمن هنر عکاسی و هنرمندان شهر ، در تالار 7تیر تبریز برگزار و از بین 36 عکاس شرکت کننده ، نفرات برتر این مسابقه انتخاب و جوایزی هم اهدا شد ، برندگان این مسابقه عبارت بودند از :

1 - نفر اول مسابقه : حسین جاودانی برنده لوح یادبود و مبلغ  20 میلیون ریال وجه نقد

2- نفر دوم : آقای مقصود سامع سردرودی برنده لوح یادبود و مبلغ 15 میلون ریال وجه نقد

3- نفر سوم : خانم برقان برنده لوح تقدیر و میلغ 10 میلیون ریال وجه نقد

( اینک گزارش تصویری از این جشنواره در ادامه مطلب )


          عکاسان شرکت کننده ، در شهر جلفا :

          دشت شقاق ها :

 

          آبشار آسیاب :

          کلیسای سینت استپانوس :

          افتتاح نمایشگاه :

          بازدید مردم :

 

 

          اختتامیه :

 

 

نوبت بعدی شهر های : رشت و اصفهان و شیراز و . . . می باشد

همیشه شاد و سربلند باشید .

[ شنبه ٤ خرداد ۱۳٩٢ ] [ ۸:٤٠ ‎ق.ظ ] [ حسین جاودانی ]