پارسال در نمایشگاه کشاورزی شیراز یک بسته کود تقویتی خانگی کیمیا از غرفه گروه تولیدی پردیس گیر آوردم و روی گلهای خودم امتحان کردم و خیلی خوب جواب گرفتم. گیاهان را شاداب و و استوار میکند و رنگ آنها را شفاف نشان می دهد و گیاهان گلدار را تحریک به گلدهی می کند.

من همیشه اعتقادم بر این بود که بهتره به گلدان کود شمیمایی داده نشود و بهتر هست خاک آن را سالی یکبار تعویض کرد.( کود دامی و کلا حیوانی را که به هیچ وجه توصیه نمیکنم )  علتش این بود که اغلب کود ها باعث گیاه سوزی می شوند حتی اگر ،  در نسبت های کم استفاده شوند اما این کود کیمیا اصلا این عارضه را ندارد و در بهبود رشد گیاه بسیار موثر است.

دوستانی که بوشهری یا در کل جنوبی هستند الان فصل خیلی خوبی هست که گلدان های خود را تقویت کنید و چه بهتر از این کود...

از آنجایی که این کود تو بوشهر گیر نمیاد و خودم قصد خرید دارم ، دوستانی که درخواست تهیه این کود دارند لطفا پیام بزارند و ایمیل یا شماره تماس خودشان را به صورت خصوصی ارسال کنند  تا این کود را برایشان تهیه کنم.

دوستانی که درخواست داشتند اگر بوشهری هستند ایمیل و شماره تماس به صورت خصوصی بزارند و من باشون هماهنگ میکنم و بهشو تحویل میدم. اما دوستانی که غیر شهر بوشهر هستند اگر تعدادشون زیاد شد براشون پست میکنم برای همین لطف کنند شماره تماس و ایمیل و آدرس خودشا را ارسال نمایند.

 قیمت هر بسته : 3500

وزن هر بسته : 100+50 گرم

 

 

 

 

[ چهارشنبه ٢٥ بهمن ۱۳٩۱ ] [ ۱:٢٤ ‎ب.ظ ] [ زهرا فرشید ]