دیروز من و دوست عزیزم ( ددی خوبوم ) رفته بودیم برای خرید که یهو طوفان شد. این طوفان اینقدر غافلگیر کننده بود که برای چند لحظه ذهنمون کار نمیکرد چیکار باید بکنیم خصوصا که این باد با خاک همراه بود اصلا نمیتونستیم چشممون را باز کنیم و راه رو پیدا کنیم و با هزار زحمت خودمون را به مغازه ایی رساندیم و از توی مغازه این طوفان وحشتناک را نگاه کردیم که چجوری بنرها و چراغ ها و سایبان ها را از جا میکند و تو این فکر بودیم که این همه خاک از کجا آمده؟

قدیمی ها از این طوفان وحشتی نداشتند و میگفتند که باد لیچر هست که اواخر مهر یا اوئل آبان می آید و اواسط آبان هم نوبت باد لیمر هست که بعد از آن هوا خنک می شود و نیازی به کولر نیست اما در دل ما جوانها که وحشت ایجاد کرد.بعضی ها می گفتند که قیامت شده و بعضی ها میگفتند که پیش بینی نوستراداموس هست نیشخند

سرعت و شدت باد اینقدر زیاد بود که درختان بزرگ بنجامین و کنوکارپوس را مثل یک شی سبک در هوا حرکت میداد و مثل الاکلنگ آن را از هر طرف به زمین می کوبید.

راستش من اصلا حواسم به گیاهان و گلدان های خودم نبود که یهو مسیج اومد که خواهر بیا ببین گلدانهایت شکستن! من از شدت ناراحتی شک شدم و بعد که اومدم خونه دیدیم بزرگترین گلدان های من که به عنوان منبع قلمه سالیان سال ازشون استفاده میکردم شکسته اند.

خوب چه میشود کرد طبیعت هست و هزار و یک رمز و رموز چشمک

[ یکشنبه ۳٠ مهر ۱۳٩۱ ] [ ۸:٤۸ ‎ق.ظ ] [ زهرا فرشید ]