من یکبار دیگر از همه هموطنان عزیز ، از هر قشر و طبقه و از جای جای کشور بخاطر محبت و مهربانی هایشان تشکر میکنم ولی یک مطلب را خواستم بگویم که در دلم نماند ! .

          در روز های گذشته از دولتی و مردمی اشخاص زیادی آمدند از جمله هنرمندان مردمی سینمای کشور خیلی هایشان آمدند و یا پیام دادند و کمک فرستادند که دست همه شان درد نکند از جمله کسانیکه آمدند : پرویز پرستویی - رضا کیانیان - رویا تیموریان - کمال تبریزی و . . . خلاصه خیلی بودند .

          حرف زیاد داشتند از هموطنان رنج کشیده و احیانا مردم بی تفاوت ! و هنرمندانی که از این مملکت و از این مردم تنها پول و شهرت می خواهند ! که خدا خیرشان بدهد و این مردم هم نیازی به کمک آنها ندارند !

          پرویز پرستویی در حالیکه شدیدا دلش بدرد آمده بود میگفت که بعضی ها موقع آمدن من ، نه تنها خودشان نیامدند بلکه میگفتند که فلانی تو عمق فاجعه را از کجا میدانی ؟ شاید دارند بزرگنمایی میکنند !!

          و این پرویز پرستویی است که انگار آمده تا به خانواده خود سری بزند ! همان پرویز پرستویی که با بازی گیرایش من و شما را ساعت ها مقابل شیشه بی جان تلویزیون نشانده است حالا آمده تا بینندگان خودش را ببینــد ! :

          رضا کیانیان هنرمند با ارزش سینمای در حالیکه بعض بشدت گلویش را می فشرد گفت من رضا کیانیان هستم ! ولی این نام و این آبرو و اعتبار را شما مردم به من داده اید والا من یک فرد کاملا معمولی هستم و حالا آمده ام دینم را ادا کنم و این آبرو و اعتبار را که به من داده اید به خودتان بر گردانم ! من بهر نحوی که شده برایتان کمک جمع میکنم و حتی اگر لازم باشد من رضا کیانیان در میدان آزادی تهران می ایستم و گدایی میکنم تا کمک های لازم به زلزله آذربایجان را جمع کنم !!!

          البته لازم به ذکر است که بیاری خداوند و بلطف ملت قرمان و مهربان ایران کمک خوبی رسیده است .

 

و به امید خداوند زندگی جدید شروع شده است . . .

خلاصه هرکسی ارزش خودش را خودش تعیین میکند و خداوند بصیر و علیم است .

[ پنجشنبه ٩ شهریور ۱۳٩۱ ] [ ۱:۱٩ ‎ب.ظ ] [ حسین جاودانی ]