من اعتقاد دارم هیچ چیزی را نباید بزارم تکرار بشه چون تکرار یعنی عادی شدن و عادی شدن یعنی کسالت و بی حوصلگی ، اتفاقی که مدتیه برای من افتاده و همین کسالت باعث شده که کمتر پست بزارم میخام چندتا پست که مربوط به باغبانی نیست بزارم امیدوارم که خواننده ها ی من یک جوانه ام خوششون بیاد.

دوستای گلم توضیحاتی در مورد این عکسا خواستند : این عکس ها 12 بهمن همین امسال در منطقه عشایری که کمی بالاتر از برازجان در استان بوشهر هست گرفتم.اون روز برای زدن زنگ ورود امام به ایران به منطقه عشایری رفتیم تا در یک مدرسه سیار عشایری نمادین زنگ بزنن منم از فرصت استفاده کردم و کمی به گشت و گذار پرداختم و این چندتا عکس رو گرفتم.

چیز خیلی جالبی که نظرم رو جلب کرد وجود این گوسفندها بود البته مادرا رو برده بودن و فقط بچه هاشون اطراف چادرهای عشایری در حال بازی کردن بودن و چیزی که بیشتر از همه برام جالب بود ابنکه اینا هم انگار مثل ما آدما چندتا چندتا با هم دوست بودن و بازی میکردن و علف میخوردن.

خلاصه اینکه روز خوبی بود و البته بارونی و کلی هم خیس شدم اما ارزشش رو داشت.

 

 

این درختی که تو این عکس میبینید درخت کنار وحشی هست که در مناطق کوهپایه ایی زیاد سبز میشه ( کنار یا همون صدر بومی زاگرس هست ) و بسیار هم مقاوم هست الان این بزغاله ها دارن از میوه ها ریخته شده کنار و علف های کوچکی که زیر این درخت سبز شده تغذیه می کنند.


 

 

 

برای دیدن بقیه عکس ها به ادامه مطلب سری بزنید. 

 

 

 

 

[ سه‌شنبه ٢٥ بهمن ۱۳٩٠ ] [ ۸:٢٥ ‎ق.ظ ] [ زهرا فرشید ]