من به عکس و عکاسی خیلی علاقه دارم و همیشه از دیدن عکس خوب کلی ذوق میکنم اتفاقا یکی از خواننده های من یک جوانه ام به نام اسدی یه عکس خیلی زیبا از پل اهواز گذاشتن (اگه اسم پل و مکانش رو اشتباه میگم لطفا تذکر بدید ) که دلم نیومد یه پست بهش اختصاص ندم.

عکس در سایز اصلی

 

 

 

آقا محسن یکی دیگه از خواننده های وبلاگ هم لطف کردن و چندتا عکس که از شهر بوشهر ارسال کردن که با هم میبینیم :

 

ای درخت هایی که در غروب دیده یشن و بشکل سایه در عکس مشخص هست درختان کهور هستند که یه زمانی تمام فضای سبز بوشهر رو به خودشان اختصاص داده بودند ، که البته الان تقریبا این درختان زیبا و مقاوم رو قطع کردند و فقط یک خیابان چندتایی ازش هستفاین درختان اصلا نیاز به آبیاری ندارند و برای شرایط کم آبی و بیابان زدایی مناسب هست.

کسایی که دیدند این درخت رو حتما با من موافق هستند که شکل رویشی قشنگی داره، من در حال آماده کردن گزارشی با عکس از این گیاه هستم که به موقع خدمتتون ارائه میکنم .

 

 

کنده (تنه) درخت کنار در این عکس زیبا قابل مشاهد هست.دوستان درخت کنار برعکس بقیه درختان در تابستان به خواب میره و الان در فصل پاییز فصل گلدهیش هست اتفاقا من دیروز از گلهای درخت کنار یکسری عکس تهیه کردم که خدمتتون ارائه میدم.

 

 

درخت کنوکارپوس در این عکس دیده میشه ، به قول آقای جاودانی نباید لنز دوربین رو روبروی آفتاب بگیری چون صفحه حساس ‍‍CCD میسوزه ، پس بیشتر دقت کنید.

 

 

گل گرمسیری پریوش ، این گل بشدت گرما دوست هست و از سرما متنفره و حالت بوته ایی داره ئ اگر سرما اذیتش نکنه میتونه چندسال با گلهای زیباش خودنمایی کنه و باغچه و گلدان شما رو رنگارنگ کنه.

 

 

درخت شاه توت در این عکس میوه های قرمزش مشخصه و اون پروانه زیبا صد چندان به زیبایی این عکی افزوده ، من این عکس رو در برنامه ACDSEE  از نظر نوری ویرایش کردمون کیفیت کمی داشت.

 

 

این عکس محشرههه جوانه های برگ درخت لوز هست که درحال رشد هست :

 

 

این قسمت از ساحل نزدیک مجتمع تیو هست و من خیلی وقتا با دوستم میریم پایین میشینم البته نه وقتی که اینجوری مواج هست چشمک

 

 

 

 

 

 

[ پنجشنبه ٢۱ مهر ۱۳٩٠ ] [ ٧:۳٩ ‎ق.ظ ] [ زهرا فرشید ]