گشت و گذار من تو فیس امشب خیلی مفیدتر از همیشه بود و البته حوصله و خستگی منم کمتر بود و باعث شد تا شما رو هم در دیدن عکسای جالب و افکار و نظرات خودم سهیم کنم تا با نظرات ارزشمندتون منو راهنمایی کنید.

من عکاس نیستم و حتی خوب هم نمیتونم از دوربینم استفاده کنم چون به خیلی از نکات و امکاناتش آگاهی ندارم اما عکس و عکاسی رو خیلیییییییییی دوست دارم و کلی از وقت وب گردی من وقف دیدن عکس میشه و واقعا هم از این کار لذت میبرم و سر شوق میام.

از نظر من یه شخص عادی که میخاد عکس بگیره یا یک عکاس حرفه ایی قبل از عکس گرفتن باید بتونه سوژه رو ببینه و بتونه عکسی با مفهموم ازش بگیره که بدون شرح بتونه به بیننده ارائه بده ، مثلا این عکسایی که در ادامه میذارم نشان میده که عکاس تیز بینی بوده و با ذوقی داشته که از انعکاس رنگ و حالا گیاهان و اشیا خارج از آب بر روی آب عکس گرفته من یکی که به عکاسش تبریک میگم :

 

 

 

 

 

 

 

 

الان که فکر میکنم میبینم که شبها آبهای خلیج فارس هم با نور چراغ ها صحنه های زیبایی رو به نمایش میذاره و میشه عکسای بسیار جالبی ازشون گرفت.

 

یک خواهش : دوستان ممنون میشم کسی سایتی رو در مورد آموزش امکانات دوربین که مفید و عملی توضیح داده باشه بهم معرفی کنه چون یه سری سوالات دارم و از خیلی از امکانت دوربینم هم سر در نمیارم.

مدل دوربین من : Canon ,  Power Shot SX 210 IS

ممنون

[ شنبه ۱٩ شهریور ۱۳٩٠ ] [ ۱۱:۱٩ ‎ب.ظ ] [ زهرا فرشید ]