من یک جوانه ام
باغبانی * گیاهان آپارتمانی * گلهای فصلی * سبزیکاری * گیاهشناسی * عکاسی و کمی متفرقه 
قالب وبلاگ
آخرين مطالب

چند روز قبل از شروع تعطیلات نوروزی کتاب اولین تماس تلفنی از بهشت را از سایت فروشگاه اینترنتی شهر کتاب خریداری کردم اما یادم نمی آید چگونه با این کتاب آشنا شدم دقیقا مثل آدم های این داستان که نمی دانند این تماس های تلفنی روزهای جمعه از کجاست.

این روزها درگیر مطالعه این کتاب هستم و فکر میکنم شروع خوبی برای سال جدید است. با مطالعه این کتاب دیدگاهم به زندگی در این دنیا و زندگی پس از مرگ تغییر کرده و باید بگم برای من مرگ اندکی لطیف تر شده و ترس از آن نیز کمتر شده است.

اینکه انسان می میرد و جسمش زیر خروارها خاک دفن می شود و می پوسد ولی روح رهایی یافته انسان در جایی دورتر از ذهن من و تو به آرامش می رسد و حتی می تواند با یک تماس تلفنی مرهمی بر دلتنگی بازماندگان باشد خوب است زیرا استرس درد و عذاب کشیدن بعد از مرگ را از انسان میگیرد و می گوید خوب و مهربان زندگی کن ، قطعا بهشت از آن تو خواهد بود.

این استنباط یا بهتر بگم درک من از داستان این کتاب بود. اگر شما هم کتاب را قبلا خوانده ایید و یا خواهید خواند نظر خودر را با ما به اشتراک بگذارید.

انتشارات این کتاب نشر هیرمند است و باقی اطلاعات را از لینکی که قرار داده ام ببینید.

 

+ خرید اینترنتی

[ شنبه ٩ فروردین ۱۳٩۳ ] [ ۸:۱٢ ‎ق.ظ ] [ زهرا فرشید ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

آفتاب به گیاهی حرارت می دهد که سر از خاک بیرون آورده باشد. اینستاگرام من : baghban65 پست الکترونیک : z_farshid@yahool.com
موضوعات وب
آرشيو مطالب
RSS Feed

کد جستجوی گوگل در سایت یا وبلاگ
جستجو در: