سلام به همه دوستان خوب من یک جوانه ام قلب

سال نو مبارک ، انشالله سال 1393 سالی پر از موفقیت و شادی براتون باشه و در هر روز آن درهای جدیدی به سوی روشنی براتون باز بشه.

سال 1392 برای من سالی پر از تحول به سوی خیر و نیکی بود. اول از همه که موقعیتی برایم پیش آمد تا بتوانم وام بگیرم و ماشین بخرم و البته گوشی همراه ام را ارتقا  دهم در ادامه آن با همسرم آشنا شوم و در 15 شهریور ماه رسما نامزد کنم و در 18 اسفند با هم پیمان ازدواج ببندیم. از اول مهرماه نیز مشغول تحصیل در دانشگاه در مقطع ارشد در رشته مورد علاقه ام شدم اما دانشگاه حدودا 6 ساعت با شهر من فاصله دارد و لازم هست یک روز زودتر به شیراز بروم و دو روز آنجا بمانم و یک روز برگردم که بطور کلی از سه شنبه تا جمعه من درگیر آن هستم  و اصلا دسترسی به نت پر سرعت ندارم و بقیه روزهای هفته را باید درس بخوانم و کلاس زبان بروم و به اداره ام برسم. وظایف فرزندی و همسرداری و خانه داری که دیگر پیش کش و از آنجایی که همسرم 23 روز خارج از بوشهر سرکار هستند تمام مسئولیت ها در موقع نبود ایشان بر عهده من است حالا خودتان قضاوت کنید.

پاراگراف بالا بهانه تراشی نبود فقط شرح حالی بود که عرض کردم و قطعا بدانید به محض اتصال اینترنت از منزل حتما پست های جدید ارسال خواهم کرد .

اما در انتها انتظار دارم سایر نویسنده های وبلاگ در صورت تمایل و داشتن زمان پست های مفیدی در وبلاگ بگذارند و گذاشتن شرط برای ادامه فعالیت دیگری می تواند من یک جوانه ام را فلج کند. من بنا به علاقه ام به شما عزیزان و وظیفه خود به عنوان مدیر این وبلاگ قطعا در خدمتتان خواهم بود و مشاهدات و تجربیاتم را در زمینه باغبانی و معرفی کتاب و ... با شما به اشتراک خواهم گذاشت.

به امید روزهای خوب چشمک

[ شنبه ٩ فروردین ۱۳٩۳ ] [ ٧:٤۳ ‎ق.ظ ] [ زهرا فرشید ]